SKKP Handball Brno

Vítejte na stránkách házenkářského klubu

Příští zápas

Úspěšný víkend

Zápasový program tohoto týdne začal již ve středu 4.10., kdy starší žáci sehráli odložené utkání proti domácímu Sokolu Sokolnice. Po vyrovnaném první poločase (12:15) naši hráči ve druhém zabrali a přivedli utkání k poměrně jednoznačnému výsledku 20:34.

V sobotu 7.10. béčko mladších žáků sehrálo další partii, tentokrát proti domácímu SHC Maloměřice. Podobně jako u starších žáků sliboval poločasový výsledek 7:6 dramatickou zápletku. Ve druhém poločase však domácí zabrali a gólově utekli našim na konečné skóre 27:15. Pozitivem zápasu je bezpochyby to, že na patnácti našich brankách se podílelo hned osm hráčů.

V neděli nás čekali dvě mistrovská utkání, předehru jim vytvořil dopolední turnaj minižáků v Juliánově. I díky novému pravidlu, kdy se v utkáních minižáků nepočítá skóre, předvedli naši minižáci velmi pěkné individuální výkony, nezatížené strachem z chyby nebo o výsledek. Na turnaji se dále představil domácí Sokol Juliánov a Sokol Měnín.

Odpolední kanonádu načali mladší dorostenci B, kteří od 13:00 sehráli utkání v bohunické hale proti domácímu Tatranu. Družstvo domácích bylo z části tvořeno staršími žáky, i přesto se i přes nepříznivý vývoj utkání nevzdávalo a bojovalo srdnatě po celé utkání. Za to jim patří naše uznání. Házenkářská kvalita byla však tentokrát na naší straně, a konečný výsledek byl 12:45 v náš prospěch.

Jediné domácí utkání sehráli od 16:00 naši mladší žáci A, kteří na Vodove přivítali tým Sokola Nové Bránice. S každým utkání se zlepšující herní projev našeho týmu nedal od začátku utkání hostům šanci, i díky fyzické převaze domácích. Konečný výsledek 31:10 (16:2).

Všem našim příznivcům děkujeme za vytrvalé fandění a podporu všech družstev.