17. 1. 2020 - Vojtěch Cigl

V prvním přípravném utkání porážíme Bratislavu!

B R N O - K prvnímu přípravnému utkání roku 2020 k nám přijel předposlední celek slovenské nejvyšší soutěže ŠKP Bratislava.

Do přátelského zápasu, který se hrál tradičně na dva třicetiminutové poločasy vstoupily vyrovnaně oba týmy. Postupem času se ale projevila větší kvalita na straně domácích, když ve 23. minutě vyhrávali už o sedm branek poměrem 14-7. Ke konci první půle do toho královopolští házenkáři šlápli ještě víc, zásluhou jim bylo skóre 18:9. Do druhého dějství nastoupily obměněné sestavy na obou stranách. V lepším rozpoložení začali hráči v černých dresech, tedy házenkáři slovenského ŠKP, když se jim podařilo vsítit pár branek a začali si více věřit. Pozměněný kádr Kéniku se ovšem rychle vzpamatoval a naši borci dotáhli zápas do vítězného konce výsledkem 34-27.