Souček, Fiala, Hybner, Mořkovský, Havran, Přikryl, Válek, Jurka, Palát, Mizera, Dobeš, Jirák, Mazurek, Novák, Mizera, Malina

4/2 - 7/5

0

Horut 9, Sekulić 4, Flajsar 3

Pšenica. Gourgoumis - Žvak, Stein, Horut, Sekulić, Burget, Vaněk, Václav Lukáš, Flajsar, Šipka, Distalík, Kolečkář, Jezdimirović

Kénik v okleštěné sestavě přemohl Zubří i podruhé v sezóně a připisuje si nesmírně důležité vítězství. Svou premiéru v extralize si také odbyl Matouš Kolečkář.

Druhý poločas načali hosté, vzápětí skórovali domácí. Celá druhé půle se nesla v duchu vyrovnaného boje. Nicméně atmosféra na lavičkách mohla napovídat konečnému verdiktu utkání. Zatímco na domácí lavičce byla vidět zřejmá nervozita, na lavičce Brna to doslova žilo. Do 40. minuty vedlo Zubří 17:16. Během posledních 10 minut převzali střeleckou dominanci do svých rukou hráči Brna a v 59. minutě proměnil nekompromisní střelu Sekulić, Brno vedlo o dva góly. Hned po něm se 2x prosadil Mořkovský a byla to remíza. Ovšem v čase 29:34 se prosmýkl bývalý hráč Zubří Libor Horut obranou Zubří a zaručil tak vítězství Brnu o jednu branku. Na straně Brna byla po celý zápas cítit odhodlanost, na straně Zubří tíha předešlých výher. Dnes si body zasloužilo Brno, které bojovalo 60 minut.

sobota 13. 4. 2024 | 18:00