Diváci

213

Andrst 3, Mlotek 3, Magrla 3

Sestava

B R N O - Kénik vrátil Hranicím porážku ze začátku soutěže a bere dva veledůležité body.

Do sobotního utkání brněnští házenkáři vstoupili s velkým odhodláním,ale také s velkou střeleckou smůlou. Osm minut domácí pouze inkasovali góly a teprve v deváté minutě královopolští házenkáři prolomili střeleckou nemohoucnost. Koubek tak vstřelil první gól Brňanů. Domácí brankař Pšenica vychytal nejednu jasnou příležitost a zavřel branku i na 2 sedmimetrové hody. O góly v prvním poločase se ze stran domácích zapříčil i Vít Kučera a pomohl tak domácímu týmu dohnat ztrátu úspěšnými třemi sedmičkami.. Hranice udávaly tempo prvního poločasu, mohli jsme vidět perfektní výkon brankaře hostujícího týmu. Ale Kéniku se nakonec podařilo dohnat brankovou ztrátu a do šaten šli hráči za stavu 10:11 pro Hranice. Do druhé poloviny zápasu oba dva týmy vstoupili s odhodláním získat body. Pět minut jsme neviděli padnout gól ani na jedné straně a tomu mohli vděčit oba dva týmy za zesílenou obranu. Ke konci zápasu udělaly oba dva týmy velké množství technických chyb, které je oslabily a chvíli jsme mohli vidět na straně Brna i hru ve třech hráčích. Posledních 10 minut domácí zabojovali a získali tak potřebné body a připisují si výhru 25:21

Ohlasy

Ivo Vávra: "Jsme rádi za získané 2 body Byl jsem zklamán ze zápasu, který jsme odehráli v Hranicích. Dnes v domácím prostředí jsme 10 minut nedali gól. Za celý zápas jsme nedali 27 příležitostí, velké množství nepřipravených střel. V druhé půlce zápasu jsme chtěli na Hranice vlítnout. Děkuji za bojovnost hráčů, ale na naší straně fatální selhání jednotlivců. Naštěstí pro nás udělali Hranice více technických chyb. Byla to divoká házená, asi ne atraktivní pro oko diváka. Jsme rádi za získané 2 body."