15. 4. 2019 - redakce

Turnaj RHC v Novém Veselí s účastí starších žáků

4.4.2019 - se na turnaji RHC starších žáků v Novém Veselí zúčastnili i hráči z SKKP Handball Brno. Z pohledu trenérů RHC Ireny Kupkové a Jana Pokorného Dnešní konfrontace dopadla na jedničku.

20 hráčů z Jižní Moravy se dnes zúčastnilo turnaje RHC v Novém Veselí. Všem děkuji za přístup, nasazení a vzornou reprezentaci našeho kraje. fotky najdete ZDE.


Za náš tým reprezerntovali - Richard Janeček, Václav Zipser, David Buchta, Vratislav Pecháček, Jakub Tyl, MArek Šamlot a Lukáš Zdeněk Levíček.

Někteří starší žáci se zúčastnili RHC v Bohunicích. Pod vedením trenérů p. Hejtmánka a p. Pokorného se kluci sehrávali na turnaj RHC. Střípky najdete na fotkách ZDE.

O víkendu 16. + 17.3.2019 naše mládežnická družstva měla spoustu zábavy. V sobotu 16.3.2019 vybojovali starší žáci na žákovské lize vzácných 8 bodů kde zvítězili nad týmy Bohunic 27:12, nad Zlínem 22:10, nad Polankou n/O 19:11 a nad týmem Úvaly. Kluci prokázali velkou bojovnost a ukázala se i velmi dobrá fyzická kondice, na které neustále pracují.

Po ranním probuzení a rychlé regeneraci nastoupili na ligový zápas Starší žáci A - proti Juliánovu, kde s velkou převahou zvítězili 36:17. Byla zde sice znát únava z předchozího dne, ale i tak si s tím poradili velmi dobře.foto najdete ZDE.

V podvečer odehráli i svůj ligový zápas Starší žáci B s týmem starších žáků z Telnice, kde byla jasná převaha soupeře a na naší straně velké množství technických chyb, což nás následně stálo prohru 22:33 více foto ZDE.