14. 9. 2020 - Vojtěch Cigl

OHLASY: Trenér Hladík po utkání s Kopřivnicí

Házenkáři Králova Pole nenavázali na domácí vítězství se Zubřím a připsali si první porážku v letošním ročníku extraligy. Utkání s Kopřivnicí hodnotí Pavel Hladík.

Pavel Hladík: „Blahopřejeme Kopřivnici k vítězství. Sportovně musíme uznat, že asi k zaslouženému. My jsme na začátku cesty a pro nás to jsou dobré zkušenosti. Mrzí nás to, protože jsme utkání dokázali srovnat na 22:22. Myslím si, že do patnácté minuty jsme hráli velmi špatně, ale od patnácté až do 45. minuty jsme hráli a vyhráli jsme tento úsek o šest gólů. Potom jsme znovu ztratili hlavu, jako kdybychom se lekli, že ten zápas můžeme otočit a vyhrát, ale jak říkám, máme nový tým a ten tyto zkušenosti potřebuje. Je nám to líto, protože jsme byli hodně blízko, ale asi je moc brzo na to, abychom zvládli takový zápas venku. Musíme být koncentrovanější a mít větší herní disciplínu, protože za stavu 22:22 jsme nezvládli přesilovku a to se stát nemůže. Musíme být pokorní, musíme potrénovat a neustále se posouvat.“