19. 11. 2021 - Redakce

PREVIEW: 11. kolo SKKP Brno vs. TJ Cement Hranice

Od posledního domácího utkání uběhly pouhé tři dny a Kénik má již zítra možnost spravit si chuť po nevydařené koncovce proti Novému Veselí, čímž bohužel ukončil působení v letošním ročníku Českého poháru.

TJ Cement Hranice mají letos na kontě pouze jednu výhrou, když v televizním utkání na domácí palubovce zvládli přehrát SKP Frýdek-Místek. Kouč Pavel Hladík ví, že Hranice v tomto utkání nemají co ztratit, proto by rád nenechal nic náhodě. „Čeká nás utkání do kterého vstupujeme v roli jasného favorita. Papírové předpoklady ale ještě žádný zápas samy nevyhrály a my to musíme potvrdit přímo na hřišti naším zodpovědným přístupem,“ sdělil pro klubový web.

I přes připsání první soutěžní porážky na domácí půdě by si brněnský lodivod rád odnesl dva body. „Věřím, že body zůstanou v Brně a my se opět posuneme blíže účasti v play-off, i první pětce extraligy,“ ukončil.

Může jít o obrázek 2 people , people standing a indoor

Ke slovu se také dostal nejlepší střelec královopolských Dušan Živanov, který v letošní sezóně nastřílel již 48 branek. „Jsem rád, že jsem zatím nejlepším střelcem našeho týmu, budu se snažit udržet si formu a také vylepšit své výkony v budoucích zápasech,“ skromně prozradil.

Královopolští házenkáři se aktuálně nachází na šesté pozici, srbský snajpr ovšem doufá, že se tým ve středu tabulky dlouho neohřeje. „Máme dobrý tým a v dalších zápasech očekávám ještě lepší výsledky.“

Podzimní část uzavírají královopolští utkáním proti Hranicím, Dušan tak bude mít za sebou již všechny premiéry proti jednotlivým týmům extraligy. Tak jako do každého utkání hodlá nastoupit s respektem a chutí vyhrát. „Hranice mají dobrý tým a musíme do toho zápasu jít stoprocentně namotivovaní, abychom v Brně udrželi 2 body,“ uzavřel předzápasové preview.

Může jít o obrázek 1 person a text

Permanentkáři mají vstup na zdarma. Lístek si budete moct koupit na místě za 80,- Kč. Děti do 15 let, které přijdou v klubovém tričku, mají vstup zdarma. Přímý přenos z utkání najdete zde.

Na utkání se prosím řiďte aktuálními nařízeními Vlády České republiky.