28. 10. 2021 - Redakce

PREVIEW: 9. kolo SKKP Brno vs. KH ISMM Kopřivnice

Kénik čeká již zítra velmi důležitý souboj s tabulkovým sousedem, do Brna přicestuje o den dříve, než bylo plánováno Kopřivnice. Duel si totiž vybrala Česká televize jakožto náhradu za odložené utkání Nového Veselí s Frýdkem-Místkem.

Tento víkend čeká naše házenkáře další domácí prověrka a kouč Pavel Hladík moc dobře ví, co je v tomto utkání v sázce. „Jedná se o zápas o 4 body a hlavně o výhodnější pozici do zbytku ligy,“ poznamenal.

„V minulém zápase jsme dostali velkou facku a my máme velkou motivaci ihned tento výkon odčinit a připsat si důležité vítězství," připomněl domácí lodivod nepovedené utkání v Plzni, „O to více se snažíme na zápas zodpovědně připravit. Doufáme, že nám opět pomůžou naši fanoušci," dodal.

S průběhem posledního utkání nebyl spokojený ani kanonýr Martin Kocich. „V Plzni nám to jako manšaftu vůbec nevyšlo, udělali jsme obrovské množství technických chyb, které soupeř dokázal velmi efektivně trestat. A proto skončil takovým hrůzostrašným rozdílem," povzdechl.

Hlavním klíčem k zisku 2 bodů je dle Martina mnohem větší nasazení a lepší přístup než v předchozím utkání. „Musíme do zápasu vstoupit úplně jinak, daleko agresivněji, ale zároveň musíme předvést zodpovědný a koncentrovaný výkon po celých 60 minut," zakončil frýdecký rodák.

Lístek na utkání si budete moct koupit i na místě za 80,- Kč. Děti do 15 let, které přijdou v klubovém tričku, mají vstup zdarma. K prodeji budou také permanentní vstupenky. Permanentky z minulé sezóny budou platit také následující sezónu.

Na utkání, prosím, dodržujte Pokyny ČSH k Mimořádným opatřením MZČR Podmínky bezinfekčnosti.