10. 11. 2023 - Filip Chalupa

PREVIEW: Chance extraliga 11.kolo: SKKP Handball Brno vs. HC Dukla Praha

Po postupu do semifinále Českého poháru nás na domácí palubovce čeká přímý souboj o 3.místo v Chance extralize. Na Vodovku přijede pražská Dukla.

V sobotu 11.11. v 17:30 přivítáme na domácí palubovce, v přímém souboji o 3.místo, pražskou Duklu.

Pražská Dukla se nachází, se 14 body, na 4.místě Chance extraligy. Tým vedený Michalem Tonarem st. v letošní sezóně hraje velmi atraktivní házenou, a ne nadarmo potrápila v minulém kole lídra soutěže z Plzně.

Duklu v letošní sezóně gólově táhne pivot Jiří Dokoupil. Výbornou sezónu prožívá zkušená střední spojka Jakub Sviták a v brance už několikátou sezónu čaruje Tomáš Petržala.

Kéniku se ve středu podařilo postoupit do semifinále Českého poháru. V letošní sezóně na domácí tým vyzrála pouze Karviná a Kopřivnice a Kénik je tak na vlně.

Domácí tým gólově táhne pravá spojka Luka Vukićević a na tvůrce hry Martina Kocicha. Stejně jako u Dukly se i domácí tým může spolehnout na velmi dobrou formu gólmana, konkrétně Víta Pyška.

Přímý souboj o 3.místo nabídne atraktivní zápas a je šlágrem 11.kola Chance extraligy!

Ohlasy před zápasem o aktuální 3.místo z kabiny Kéniku:

Pavel Hladík, trenér SKKP Handball Brno:

„Čeká nás velký zapas. Utkaní o třetí místo nehrajete každý den a my se připravujeme tak, abychom uspěli. Věřím, že nám v tomto důležitém zápase pomůžou i naši fanoušci a společně se nám podaří třetí místo urvat pro Brno.“

Jan Zahradníček, pravé křídlo SKKP Handball Brno:

„Čeká nás velmi těžký zápas proti pražské Dukle. Dukla se v probíhající sezóně prezentuje rychlou házenou, ale když spojíme fungující útok a obranu ve spolupráci s gólmany, tak bychom měli uspět. Chceme pokračovat na vítězné vlně. Doufám, že nám naši fanoušci vytvoří skvělou atmosféru a že body zůstanou doma.“

Přijďte nám opět vytvořit fantastickou atmosféru a pomoci nám k velmi důležitým bodům!

VŠICHNI V MODRÉM!