14. 11. 2023 - Filip Chalupa

PREVIEW: Chance extraliga 12.kolo: Talent Tým Plzeňského kraje vs. SKKP Handball Brno

Po povedeném zápase s pražskou Duklou se ve středu 15.11. od 17:00 představíme, před kamerami České televize, v Plzni.

Ve středu 15.11.2023 od 17:00 odehrajeme televizní utkání na palubovce mistrovské Plzně. Půjde o čelo tabulky, Plzeň momentálně vede Chance extraligu s 19 body, Královo Pole má momentálně o jeden bod méně!

Talent Tým Plzeňského kraje v letošním ročníku Chance extraligy doposud nepoznal přemožitele! V Českém poháru však nestačila Plzeň na Karvinou. Gólově tým táhne pravé křídlo Nikola Kosteski, kterému se lepí na paty Daniel Bláha a zkušený Jakub Šindelář.

Královo Pole se po výhře nad Duklou, a ztrátě Karviné na palubovce Nového Veselí, posunulo na druhé místo. Navíc Kénik postoupil v obou pohárových soutěžích! Nejlepším střelcem týmu z jihomoravské metropole je černohorský reprezentant Luka Vukićević, kterému sekunduje Martin Kocich. Dále se Kénik spoléhá na velmi dobré výkony Víti Pyška, který je se 100 zákroky 4. nejlepším gólmanem probíhající sezóny!

Zápas o čelo tabulky můžete zítra od 17 hodin sledovat v přímém přenosu na ČT Sport!

Ohlasy před šlágrem 12.kola:

Pavel Hladík, trenér SKKP Handball Brno:

„Čeká nás zápas, který se řadí do kategorie nejtěžších. Vítězství s Duklou, a posun v tabulce, nám samozřejmě dává další energii a mentální sílu. Věřím, že diváky čeká výborný zápas, na který se velmi těšíme.“

Luka Vukićević, pravá spojka SKKP Handball Brno:

„Plzeň je jediným týmem, který letos v lize ještě neprohrál a o jejich kvalitách není potřeba mluvit. Plzeň je klub se skvělými fanoušky a tradicí, který je na špičce české házené již řadu let. Ale letos hrajeme velmi dobrou házenou, ve které budeme chtít pokračovat a Plzeň na jejich palubovce překvapit.“

Držte nám zítra palce u televizních obrazovek!