15. 9. 2023 - Filip Chalupa

PREVIEW: EHF European Cup odveta 1.kola: HC ROBE Zubří vs. SKKP Handball Brno

V sobotu 16.9.2023 nás od 18 hodin čeká odvetný zápas 1. kola EHF European Cupu, do které jdeme s šestigólovým náskokem. Přijeďte nás podpořit do Zubří!

V sobotu na královopolské házenkáře čeká odvetné utkání 1. kola EHF European Cupu na palubovce Zubří. Do kterého jde Brno s šestigólovým náskokem.

Zubří v prvním zápase spoléhalo na zkušené levé křídlo Tomáše Mičkala, který vstřelil 7 branek. V zápase se v dobrém světle předvedli dvě letní posily na pravé spojce, které dohromady daly 9 gólů.

Premiérový zápas zvládlo Brno na jedničku, tým držel se 45 % v bráně Vít Pyško, v útoku se předvedla nová posila Luka Vukićević, který vsítil 8 gólů.

I když je rozdíl šestigólový, tak Zubří určitě neskládá zbraně. V ROBE Aréně se vždy hraje velmi těžce, protože zuberští fanoušci pokaždé ženou domácí tým dopředu, ať se děje cokoli. Utkání začne v sobotu 16.9.2023 od 18 hodin a bude ho možné sledovat prostřednictvím Sport 2.

Ohlasy před odvetou z šatny Kéniku:

Pavel Hladík, trenér SKKP Handball Brno:

„Čeká nás v podstatě druhý poločas dobře rozehraného zápasu. Do Zubří jedeme s jasným cílem vyhrát a postoupit do dalšího kola. Na nic jiného, než výhru vzhledem k dobrému vstupu do soutěže nemůžeme myslet.“

Radek Flajsar, levé křídlo SKKP Handball Brno:

„Od zápasu se Zubřím očekávám velký boj od 1. minuty až do samého konce. Do Zubří jedeme sice s lehkým náskokem, ale je nám jasné, že domácí nám před zaplněnou ROBE Arénou nedarují postup zadarmo. Vstup do letošního ročníku nám vyšel skvěle, a proto se pokusíme navázat na dobré výkony z předchozích zápasů. Všichni v kabině si uvědomujeme důležitost tohoto utkání a uděláme vše pro to, abychom si ze Zubří odvezli vysněný postup do dalšího kola EHF Evropského poháru.“

Přijeďte nás podpořit do zuberské ROBE Arény, budeme Vás potřebovat!