26. 3. 2019 - Redakce

Shrnutí mladších žáků

17.3.2019 - V odpoledních hodinách pokračovali ve výherním duchu na hale Vodova - mladší žáci A, kde nastoupili v zápase s Telnicí. Od prvních minut bylo jasné, že se nebude jednat o jednoduchý zápas.Důsledná obrana s trpělivým přidáváním gólů nakonec dovedli k zaslouženému vítězství 14:13. Víme na čem budeme pracovat a máme radost, že se zapojili do hry všichni hráči, mezi kterými jsou i tací, co házenou zkusili teprve před pár měsíci. Náš tým podpořil i vynikající výkon našeho brankaře Marka Šamlota. Diváci mohli vidět velmi vyrovnaný zápas a pochvala směřuje i k hráčům soupeře. Více foto najdete ZDE .


9.2.2019 - jsme byli opět na dalším kole Zimní ligy mladších žáků. Naši hráči s doplněním 2 mladších žaček změřili síly s týmy z Maloměřic, Kuřimy a Bohunic. Celý den se jim dařilo a všechny zápasy vyhráli s úžasnou lehkostí. Více ZDE.

Mladší žáci 2.2.2019 - odehráli už 3.kolo Zimní ligy mladších žáků. Po náročném tréninku na RHC únava byla trošku znatelná, ale bojovnost jim zústala veliká. S Juliánovem jedna prohra o gol, kde velmi pomalu reagovali v obraně na 2 pivoty. A v další odvetě vybojovali remízu. Je radost vidět i posun u kluků z Maloměřic. Momentky z fajn sobotního turnaje ZDE a těšíme se na 9.2.2019 v Maloměřicích.

Vybraní mladší žáci absolvovali další kemp RHC 1.2.2019 - zaměřený na zaměřený na brankaře a atletickou průpravu a koordinace, práce s míčem, základní postavení, střelba. Pár momentek najdete ZDE.

Další 3.kolo Zimní ligy nás čeká opět v Juliánově 2.2.2019 turnaj bude až po poledni a vše ještě upřesníme na tréninku.

Mladší žáci A i B 26.1.2019 byli na turnaji ZIMNÍ LIGA. Kluci odehráli 4 zápasy. Fotky najdete ZDE.

Střípky z natáčení medailonku ČT najdete v našem albu. Krátký medailonek za sebou skrývá několik hodin natáčení ZDE.