26. 3. 2019 - Redakce

Shrnutí starších žáků

Někteří starší žáci se zúčastnili RHC v Bohunicích. Pod vedením trenérů p. Hejtmánka a p. Pokorného se kluci sehrávali na turnaj RHC. Střípky najdete na fotkách ZDE.

O víkendu 16. + 17.3.2019 naše mládežnická družstva měla spoustu zábavy. V sobotu 16.3.2019 vybojovali starší žáci na žákovské lize vzácných 8 bodů kde zvítězili nad týmy Bohunic 27:12, nad Zlínem 22:10, nad Polankou n/O 19:11 a nad týmem Úvaly. Kluci prokázali velkou bojovnost a ukázala se i velmi dobrá fyzická kondice, na které neustále pracují.

Po ranním probuzení a rychlé regeneraci nastoupili na ligový zápas Starší žáci A - proti Juliánovu, kde s velkou převahou zvítězili 36:17. Byla zde sice znát únava z předchozího dne, ale i tak si s tím poradili velmi dobře.foto najdete ZDE.

V podvečer odehráli i svůj ligový zápas Starší žáci B s týmem starších žáků z Telnice, kde byla jasná převaha soupeře a na naší straně velké množství technických chyb, což nás následně stálo prohru 22:33 více foto ZDE.

V Únoru jsme se spojili s házenkáři ze Slovenska s klubem ze Sence. V únoru 2019 jsme odehráli přátelské utkání, kde si mohli poměřit síly jak hráči z A i B týmu. Odehráli jsme 3x20min a celkové skóre bylo výherní pro tým ze Sence. Zvítězila jejich bojovnost a odhodlání. Fotky ze zápasu najdete ZDE. Dne 6.3.2019 jsme zavítali na přátelské utkání do Pezinku, kde jsme odehráli odvetu s házenkáři ze Sence. Hráči z obou týmů prokázali obrovskou bojovnost a odhodlání, a bylo jasné, že ani jeden tým nechtěl prohrát. Náš tým hrál v komorní obsazení 8 hráčů a 3 brankaři a museli si sáhnout na hranici svých sil. Odhodlání a bojovnost našim hráčům přinesla těsný výsledek 27:26 těšíme se na další spolupráci s týmem ze Sence. foto ZDE.

WINTER CUP 2019 - 10.2.2019 - naši starší žáci vybojovali 1.místo na turnaji, kde si vyzkoušeli své síly s týmy z Dunajské Stredy, Strojár Malacky a z Rožnova pod Radhoštěm. Pár zážitků kluků ZDE a fotky ZDE.