15. 11. 2020 - Vojtěch Cigl

Trenér Hladík po utkání s Jičínem

Včerejší utkání s Jičínem se muselo trenérovi Hladíkovi hodnotit hodně těžce. Po nepovedené první půli jeho tým stahoval šestibrankový náskok hostů, ovšem neúspěšně. Kénik prohrál 27:28 a navíc se domácím zranil Petar Draškić.

Pavel Hladík: „Jsme zklamaní, že jsme do toho zápasu tak blbě vstoupili a nebyli jsme koncentrovaní. Hodně zápas ovlivnilo to, že se zranil Petar Draškić. Dlouho nám trvalo, než jsme se z toho oklepali. Vypadl nám také Nikola Jezdmirović. Celkově první půlka od nás byla hodně špatná, tam jsme utkání ztratili. Druhou půlku už jsme vyhráli, ale nestačilo to. Šest branek se za poločas blbě stahuje. Sice jsme ke konci ukázali srdíčko, ale za ten první poločas jsme si body nezasloužili, takže zasloužené vítězství Jičína. Samozřejmě hrálo roli i to, že se hrálo bez diváků, kteří by nám v závěru utkání hodně pomohli. Kdyby ten poločas skončil o dvě, o tři branky, tak jsme na to druhou půlku síly měli. Ač jsme se snažili, tak je pravda, že ti diváci nám chyběli hodně.“