4. 10. 2019 - Vojtěch Cigl

Výsledek 9 vstřelených gólů byl především zásluhou týmové spolupráce, říká Adam Stein

B R N O - Dvaadvacet branek. To je počet vstřelených branek Adama Steina v této sezóně, který pálí ostrými. Naposledy pomohl Kéniku k výhře nad Frýdkem-Místkem devíti brankami. Hodnocení vítězného zápasu proti frýdeckým házenkářům a očekávání od zápasu v Karviné najdete v článku.

"Do zápasu jsem nastupoval s tím, že chceme vyhrát a udělám pro to maximum. Hrálo se mi dobře, ale stejně jako každý zápas to bylo náročné," zhodnotil poslední domácí zápas Adam, který brněnští házenkáři zvládli a přemohli Frýdek-Místek 25-20.

Jak již bylo zmíněno, v zápase si Adam Stein připsal devět stref do černého, role tahouna týmu pro něj ale není téma. "Výsledek 9 vstřelených gólů byl především zásluhou týmové spolupráce. Otázku tahouna týmu neřeším, každý má v týmu své místo, které se snaží zastávat zodpovědně a s maximálním úsilím."

Kádr Brna v létě prošel velkou hráčskou obměnou a vypadá to, že nové tváře do týmu konečně zapadly. "Domnívám se, že posily do týmu zapadly dobře, ať již herně, tak osobnostně. S novými hráči nemám žádný problém, se všemi si rozumím."

Další zápas Kénik sehraje netradičně ve středu v 18:30 a nečeká nás rozhodně lehká partie. "Předpokládám, že to v Karviné bude hodně těžký zápas, ale rádi bychom překvapili a získali další body. Nemyslím, že by středeční termín měl být nějak specifický, snaha a touha týmu vyhrát bude stejná, jako při zápasech v sobotu, či v neděli," ukončil Adam Stein.