Mokroš, Marjanović - Franc, Užek, Patzel, Skalický, Solák, Urbánski, Růža, Halama, Plaček, Nedoma, Gromyko, Noworyta, Mlotek, Široký

2/2 - 3/1

0

Hastík 6, Jezdimirović 4, Burget a Dostalík 2

Gourgoumis, Pšenica, Grulich - Burget, Ženatý, Flajsar, Žvak, Dostalík, Václav V., Šipka, Hastík, Jedzimirović, Vaněk, Horut, Kolečkář

Svěřenci trenéra Hladíka nenavázali na dobrý výkon na půdě Plzně a Karviné venku podlehli jednoznačně 34:20. Šanci na reparát mají hráči Kéniku už tuto sobotu v 17:00, kdy s Karvinou sehrajeme na Staré hale Vodova odvetu.

Předehrávka sedmého kola patřila na karvinské palubovce domácím. Začátek byl na obou stranách o dobrých obranách a útočníci měli nějakou dobu problém se prosadit. Hosté poprvé skórovali ze sedmičky ve druhé minutě a střelecký účet domácích otevřel Skalický až na konci čtvrté minuty. Ještě v sedmé minutě byl stav 2:1 pro domácí a potom už začalo skóre přece jen růst rychleji. Zejména přibývaly branky do sítě hostů. V sedmnácté minutě zvyšoval Nedoma z rychlého útoku už na 9:3 a domácí měli našlápnuto k zisku obou bodů. Právě dobrá obrana domácích nutila hosty ke ztrátám míčů a tyto pak Karvinští trestali z rychlých protiútoků. Přes veškerou aktivitu hostů, kteří pořád hráli velmi aktivně a rychle dopředu, si domácí vytvořili do přestávky náskok devíti branek a i ve druhé půli na palubovce dominovali. Došli si tak pro vítězství a už v sobotu 13. února 2021 si oba týmy dají odvetu, tentokrát na brněnské palubovce.