Vyloučení

Sedmimetrové hody

Diváci

Sestava

Házenkáři Králova Pole ani napodruhé venku nezvítězili, když ve vyrovnaném utkání nestačili na Frýdek-Místek 34:31.

Po týdenní přestávce se na východě republiky střetly Pepino SKP Frýdek-Místek a SKKP Handball Brno. Oba týmy o minulém víkendu nehrály. Možná i díky tomu viděli diváci od úvodních minut velice rychlou házenou. V prvním poločase si domácí celek dokázal vytvořit vedení 7:4, ale do většího náskoku Jihomoravané domácí tým nepustili. Naopak po celou dobu drželi krok a po prvních třiceti minutách tak ztráceli na Frýdek-Místek jediný gól. Na ukazateli svítilo skóre 16:15. Po změně stran sledovali diváci velice vyrovnanou partii a čtvrt hodiny před koncem se Brněnští dokonce dostali třikrát do vedení, a sice 24:23, 25:24 a 26:25. Jenže Frýdek-Místek, který v tomto střetnutí vsadil na nejzkušenější hráče, které trenér Valo ve druhé půli takřka nestřídal, nakonec dokázal zápas zvrátit na svou stranu, a nakonec si došel pro cenné vítězství v poměru 34:31.