Pšenica, Bavlnka, Gourgoumis - Flajsar, Horut, Vaněk, Arsenić, Hastík, Dostalík, Kolečkář, Sekulić, Žvak, Jezdimirović, Václav V., Burget, Šipka

3/2 - 2/2

0

Patzel 9,Mlotek 4, Nedoma 3

Marjanović, Mokroš - Užek, Patzel, Růža, Skalický, Urbánski, Solák, Široký, Nantl, Mlotek, Nedoma, Noworyta, Plaček, Gromyko, Franc

Královopolští házenkáři neodčinili nepovedené utkání na palubovce Karviné a v odvetě prohrávají o deset branek výsledkem 18:28.

Svěřenci trenéra Pavla Hladíka v odvetě s Karvinou odčinit nepovedený výkon na palubovce soupeře, začátek utkání se jim ale vůbec nepovedl. Za 14. minut hry domácí vstřelili pouhé dvě branky, za to karvinští házenkáři jednoduše přehrávali obranu Kéniku a trestali nespočet technických chyb Brňanů. Královo Pole nespasil ani pivot Nikola Sekulić, který se po více jak měsíci vrátil po zranění. Hosté. kteří si byli vědomi velkých kvalit srbského pivota, si na něj dávali velký pozor a velmi dobrá obrana mu nedala šanci se prosadit. Další velká komplikace pro královopolské borce byla červená karta Jezdimiroviće v 21. minutě. Karvinští borci si svůj náskok postupně navyšovali a i díky jejich výborné obraně, se šlo do šaten za stavu 6:16. Do druhého poločasu se uvedl dvěma rychlými brankami domácí Šipka. Karviná ovšem odpověděla rovnou třemi brankami a vše bylo zase při starém. I přes snahu domácích s výsledkem ještě něco udělat, si hosté už svůj náskok pohlídali a s přehledem dotáhli zápas do vítězného konce výsledkem 18:28.