Brož, Polášek, Zbránek, Indrák, Padalík, Piwko, Čadra, Rumian, Kučerka, Margla, Fulneček, Vydra, Andrš, Klement, Mucha, Mrnuštík

7/5 - 4/4

0

Jezdimirović 8, Šipka 6, Stein 4

Gourgoumis, Pšenica, Grulich - Václav, Horut, Stein, Burget, Flajsar, Jezdimirović, Hastík, Dostalík, Vaněk, Žvak, Sekulić, Šipka, Bosák

Famózní vstup do utkání, útlum a poté drama do posledních vteřin. I tak by se dalo charakterizovat utkání na půdě Hranic. Kénik vstoupil do utkání na výbornou, poté ovšem zabrali také domácí a vytvořili si tříbrankové vedení, které si udržovali většinu zápasu, svěřenci Pavla Hladíka ještě ale závěr utkání zdramatizovali a v poslední minutě utkání dorovnával na 22:22 Stein ze sedmimetrového hodu.

Po dlouhé pauze se Hranice představily na domácí půdě. V 11. kole STRABAG Rail Extraligy k nim zavítal celek z Brna. Začátek utkání vyšel lépe hostujícímu týmu, který se díky rychlým gólům dostal do tříbrankového vedení. Domácí celek zlepšil v druhé půli poločasu svůj projev v postupném útoku a zagresivnil obranu. Po proměněné sedmičce ve 29. minutě domácí křídelník Magrla navýšil skóre a do šaten domácí odcházeli s tříbrankovým vedením. Druhý poločas nabídl dramatickou a pohlednou házenou. Celek Brna se snažil snižovat náskok domácích, kteří si své vedení drželi do závěru zápasu. Posledních deset minut patřilo Brnu, které se úspěšně prosazovalo v postupném útoku. Domácí se v útoku začali trápit, a kvůli své uspěchané střelbě dali šanci Brnu na srovnání. V 60. minutě zápasu z proměněné sedmičky srovnal stav brněnský Stein na 22:22. Domácí zkoušeli s výsledkem ještě něco udělat, avšak Brno si remízu pohlídalo. Brněnský celek si díky svému bojovnému výkonu v závěru utkání odvezl z Hranic cenný bod.