Postupujeme do čtvrtfinále Českého poháru!

Pyško, Furman - Matsuoka, Kocich, Huska, Ratkovský, Tóth, Erbes, Vomáčka, Kukulovski, Žvak, Janda, Stein, Zahradníček, Bosák, Vukićević

4/5 - 5/6

152

Halama 5/4, Čadra 5, Lefan 5

Brychlec, Černota - Siročák, Ošmera, Zima, Čadra, Klos, Polcar, Doležel, Musálek, Lefan, Halama, Palacký, Bukovský, Tichavský

Po postupu přes italského mistra přišel postup přes Kopřivnici. Kénik si zahraje čtvrtfinále Českého poháru!

Do zápasu vstoupili domácí ve velké pohodě a brzy vedli 4:1. Do poločasu své vedení domácí házenkáři udržovali a do kabin se šlo za stavu 14:11, když dal 14.gól domácím se sirénou Luka Vukićević. Druhý poločas se nesl v podobném duchu jako ten první a domácí tým si v klidu uhlídal tříbrankové vedení. Díky výhře 27:24 Královo Pole postupuje do čtvrtfinále Českého poháru!