Hrdlička, Günl - Jonssson, Stach, Holubec, Trkovský, Kupa, Strazdins, Zourek, Bouček, Jonáš, Kovář, Motl, Heřmanovský, Kylíšek, Jahn

0

Arsenić 5, Horut 5, Hastík 4

Pšenica, Grulich, Gourgoumis - Burget, Arsenić, Horut, Vaněk, Bosák, Flajsar, Žvak, Václav V., Dostalík, Šipka, Jezdimirović, Stein, Hastík

Kénik v atraktivním duelu prohrál s Lovosicemi a vrací se do Brna bez bodů.

Duel Brna a Lovosic by byl určitě jeden z těch, který by se divákům v hale, pokud by v ní mohli být přítomni, musel líbit. Sedmdesát šest branek, útočná házená, která převažovala nad obrannou fází a svižné tempo po celých šedesát minut hry. To vše bylo k vidění v dohrávce čtrnáctého kola.

Domácí rychle vedli 3:0 a vedení ze svých rukou nepustili po celé utkání. Střelecký koncert předvedly spojky na obou stranách, u domácích dominovali především Jonsson, Trkovský a Kupa. Brněnský tým drželi Arsenić nebo střídající Hastík. Dvě minuty před koncem vedli Lovci již o pět gólů a stejný rozdíl jako v Brně odmítl až v poslední minutě Flajsar. Ten korigoval na poločasových 22:18.

Ve druhé půli Lovci zvrat, který byl k vidění v Brně nedopustili. V jejím průběhu si vypracovali dokonce již sedmibrankové vedení (naposledy v 54. minutě 38:31). Závěrečné minuty ale patřily hostům, kteří prokázali dobrou morálku a dokázali utkání zkorigovat na konečný čtyřbrankový rozdíl 40:36. V případě rovnosti bodů si tak vybojovali s Lovci lepší skóre ze vzájemného střetnutí.