Štochl, Herajt - Šindelář, Řeznický, Tonar, Vinkelhöfer, Řiha, Nejdl, Chmelík, Bogdanić, Douda, Stehlík, Šafránek, Linhart

0

Horut 6, Burget 4, Jezdimirović 2

Sestava

Pšenica, Gourgoumis, Grulich - Ženatý, Kolečkář, Dostalík, Burget, Jezdimirović, Šipka, Václav V., Flajsar, Hastík, Horut, Vaněk, Žvak

Kénik druhému celku tabulky dlouho vzdoroval, nakonec ale prohrál o čtyři branky.

Po deseti minutách prohrávali Západočeši 2:4, ale brzy srovnali, jenže výrazněji odskočit soupeři se jim v první půli nepovedlo. Ve 27. minutě vedli 9:6, ale brněnský Horut ještě snížil na poločasových 9:7. Teprve v nástupu do druhé půle získal Talent výraznější náskok, až 16:9 ve 39. minutě. Jenže pak domácím zvlhl střelný prach a dovolili Brnu snížit na 16:13. A v nervózním závěru vítězství uhájili, i když to nebyla příliš pohledná házená, když se domácí nedokázali více prosadit ze spojek.