Gourgoumis, Bavlnka - Burget, Stein, Horut, Bosák, Šipka, Dostalík, Sekulić, Kolečkář, Flajsar, Jezdimirović, Václav V., Žvak,

0

Mucha 6, Rumian 3, Mrnuštík 3

Sestava

Protivánek, Klement, Mrnuštík, Oselský, Rumian, Zbránek, Margla, Brož, Piwko, Polášek, Kozlovský, Fulneček, Padalík, Mucha, Vincour, Mikulenčák

TJ Cement Hranice porážíme 28:21! Základní část tak zakončujeme na 9. místě se ziskem devatenácti bodů.

Do utkání vstoupli více aktivně domácí, kteří se hned ze startu uvedli dvěma brankami. Kénik si svůj gólový náskok udržoval až do 19. minuty, kdy ale střeleckou slinu chytli hosté, kteří během peti minut nastříleli pet branek, obdrželi pouze jednu a poprvé v zápase se ujali vedení. Svěřenci Pavla Hladíka ale zabrali a v tuhém boji si vzali jednobrankové vedení zpět na svoji stranu, které jim vydrželo až do konce první půle.

Do druhé půli vstoupilo lépe opět Královo Pole, když si v poměrně krátkém čase vytvořili čtyř brankový náskok, který královopolští borci postupně navyšovali. V 49. minutě vedli domácí už o osm branek a vše nasvědčovalo tomu, že Brno zakončí základní část vítězně. Hranice se herně na poslední desetiminutovku domácím ještě vyrovnali, nic to ale nezměnilo na tom, že si Kénik došel pro pohodlné vítězství výsledkem 28:21.