Pšenica, Gourgoumis - Sekulić, Burget, Číž, Šipka, Dostalík, Kolečkář, Arsenić, Jezdimirović, Stein, Žvak, Horut, Bosák, Ženatý, Václav

3/2 - 6/5

0

Mucha 8, Čadra 4, Fulneček 4

Mikulenčák, Oselský - Cáb, Rumian, Brož, Piwko, Mucha, Čadra, Margla, Igenyes, Pernička, Polášek, Fulneček, Zbránek, Vincour, Bandy

TJ Cement Hranice porážíme výsledkem 33:24 a připisujeme si šesté vítězství v sedmi zápasech.

Gólový účet otevřel srbský pivot Králova Pole Sekulić, následovaly branky Arseniće, Burgeta, Bosáka, a rázem na světelné tabuli svítilo skóre 5:2 pro domácí, kteří si během osmi minut vytvořili tří brankový náskok. Hranice ale zabraly a přesné zásahy Muchy, Fulnečka a Zbránka srovnaly s Brnem krok. To si však za nedlouho vzalo svůj gólový polštář zpět, pár vteřin před koncem dokonce domácí brankář Pšenica zvýšil gólem přes celé hřiště náskok Kéniku o čtyři branky.

Druhý poločas byl ve znamení velkého boje, Hranice mohutně dotahovaly náskok Kéniku. V 49. minutě se dostaly na rozdíl pouhých dvou branek, a právě tam se začalo utkání lámat. Družina Pavla Hladíka ukázala svoji sílu a posledních jedenáct minut duelu nedovolila hostům vstřelit jedinou branku, zato do hostující svatyně se jim podařilo dopravit míč sedmkrát. Klání devátým s desátým tak skončilo 33:24, domácí si dnešní výhrou zároveň už s předstihem pojistili konečné 9. místo v extralize.