Mikulenčák, Klement - Igenyes, Zbránek, Rumian, Magrla, Čadra, Piwko, Polášek, Brož, Oselský, Vincour, Protivánek, Padalík, Fulneček, Mucha

7/6 - 3/3

0

Arsenić 9, Horut 4, Sekulić 2

Grulich, Pšenica - Hastík, Žvak, Flajsar, Šipka, Kolečkář, Ženatý, Bosák, Arsenić, Jezdimirović, Burget, Václav V., Dostalík, Sekulić, Horut

Královopolští házenkáři sezónu zakončili remízou v Hranicích. Umístili se tak na devátém místě se ziskem 26ti bodů.

Sobotní dopoledne v Hranicích patřilo divácky zajímavému utkání. Domácí manšaft TJ Cement Hranice se utkal s SKKP Handball Brno. Zápas probíhal v rychlém tempu a bylo zjevné, že oba týmy touží po vítězství, což se promítlo i na skóre, kdy ani jeden z týmu nevybojoval za celou hru větší než dvou bodový náskok. Kdo v Hranicích utrží vítězství, nebylo jasné do poslední minuty. O konečném remízovém stavu však rozhodl v 59. minutě sedmi metrový hod, kterým hranický Jan Mucha vyrovnal na 26:26. SKKP Handball Brno tak remízou s Cementem zakončilo svou letošní sezónu.