BRN 13, KOP 11

BRN: 6/6 KOP 3/3

503

Victor Andreas 11, Hanus Jan 6, Fulnek Patrik 4

B R N O - Brněnští házenkáři prohráli podruhé doma, když je před výbornou kulisou přemohla Kopřivnice 22-28.

Do utkání vstoupila lépe Kopřivnice, když šla hned ze začátku do dvou gólového trháku a v desáté minutě vedla dokonce o tři branky. Brno korigovalo náskok hostů zásluhou několika povedených zákroků domácího Fabiána. Kénik ještě zabral a snížil skóre na rozdíl jediné branky. Kopřivnice ale vstřelila dvě branky v rychlém sledu a ke konci poločasu snižoval Vít Kučera ze sedmimetrového hodu. Do šaten tak hráči šli za stavu 8:10. Druhá půle vyhecovaného zápasu začala velmi vyrovnaně. Diváci byli svědky velké bitvy, v které padaly branky na obou stranách, Kopřivnice si ale stále držela vedení o dvě branky. V 46. minutě hosté odskočili na rozdíl pěti branek. Kopřivničtí házenkáři už si závěr utkání pohlídali a zvítězili 22:28.

Ohlasy

Ivo Vávra: "Gratuluji soupeři, utkání nechci hodnotit. Kopřivnice bojovala na 100%. Mají rozdílové hráče. Za mě ustrašený zápas zápas v útoku. Soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál."