Hrdlička, Günl – Holubec, Kupa, Motl, Bouček, Galia, Kovář, Trkovský, Zourek, Jonáš, Stach, Heřmanovský, Jahn, Kylíšek, Malý

4/3 – 5/4

bude doplněno

Kocich 8/4, Živanov 8, Došen 3

Bavlnka, Pšenica – Ratkovský, Kocich, Došen, Živanov, Flajsar, Arsenić, Burget, Strack, Kikanović, Žvak, Kolečkář, Stein, Zahradníček, Bosák

Fantazie! Lovosice na jejich půdě porážíme 28:25 a připisujeme si první venkovní vítězství v sezóně! Zároveň se tak posouváme na šestou příčku.

Ten zápas měl snad všechno. Brněnští házenkáři si na čtvrté Lovci věřili a vyrovnanou bitvu nakonec přetavili v těsné vítězství 28:25. Lovcům stejně jako na Dukle nevyšel vstup do utkání a hned od samého začátku byli týmem, který tahal za kratší konec. Ve 23 minutě utkání hostující tým vedl o 3 branky 12:9. V tento moment přišel zvrat, Lovosice dokázaly do konce poločasu vyrovnat stav utkání na nerozhodných 13:13.

Do druhého dějství to byl domácí tým, který působil mnohem lépe a ujal se rychlého vedení. Ve 45 minutě utkání se dokonce dostal až do čtyřbrankového vedení 21:17. To bylo všechno a na koně šlo opět Brno. To trpělivou hrou a kvalitní obranou dokázalo stav zvrátit zpátky na svojí stranu a dovedlo utkání do vítězného konce 25:28.

Ohlasy

Pavel Hladík: „Jsem hrdý na náš tým za to, co se mu tu dneska podařilo. Bojovali jsme s nepřízní osudu, protože nás potkalo zranění několika hráčů, ať už před utkáním, tak i dneska v jeho průběhu jako třeba Jirka Bavlnka, který si musel nechat na konci prvního poločasu zašít nos. Pro nás je to velmi cenné vítězství, protože Lovosice jsou v domácím prostředí velmi silný tým. Mají velmi silné individuality a tým, který je dlouho spolu."