KH ISMM Kopřivnice

26:25
(15:11)

Čadra 6/4, Bukovský 6, Střelec 5

Žingor, Pšenica - Střelec, Ježek, Zima, Gřes, Čadra, Kancel, Petřík, Klos, Polcar, Doležel, Benítez, Musálek, Lefan, Bukovský

3:5

5/5 - 4/5

217

Kocich 8, Živanov 6, Sekulić 4

Grulich, Ilić, Janků - Huska, Kocich, Živanov, Flajsar, Sekulić, Strack, Burget, Kukulovski, Janda, Kolečkář, Stein, Bosák

V utkání 22.kola Chance extraligy jsme bohužel nestačili na Kopřivnici.

Zlomové momenty: Ve 28. minutě vedla domácí Kopřivnice zásluhou Marka Bukovského již 15:10. Ve druhém poločase se sice Kéniku dařilo náskok postupně snižovat a v 54. minutě dokonce vyrovnali díky brance Nikoli Sekuliće na 24:24. V čase 58:13 ale zaznamenal poslední branku v zápase Radek Doležel, pro něhož to byla vůbec první branka v zápase. Ve zbytku utkání si již kopřivničtí hubený náskok pohlídali.

Zajímavost zápasu: Zdeněk Čadra spolu s Martinem Kocichem opět ukázali, jak dobře umí zahrávat sedmimetrové hody. Oba zaznamenali se sedmičky čtyři branky.

Nejlepší střelec: Tento večer patřil opět Martinu Kocichovi, jehož 8 branek nakonec na vítězství nestačilo. Lídr tabulky střelců si tak znovu vylepšil své statistiky na úctyhodných 189 branek.

Co výsledek znamená: Kopřivnice přeskočila Kénik i v tabulce a aktuálně ji patří 8. místo. Královo Pole je na 9. příčce a ztrácí na Kopřivnici jeden bod. Kopřivnice se navíc odpoutala od Zubří, které by za současné situace nepostoupilo do play-off.

Děkujeme všem našim fanouškům, kteří nás přijeli podpořit.

Zároveň Vás chceme pozvat na další domácí utkání, které odehrajeme ve středu 22.2. od 17 hodin v malé STAREZ Aréně Vodova. Budeme Vás potřebovat!