Schams, Štohanzl Ma. - Flajsar J., Štěpán, Halíček, Bartůněk, Melichar, Parolly, Rubáč, Hajko, Štohanzl Mi., Krejz, Gregorovič, Tomášek, Bendicsek, Flajsar D.

2/2 – 4/4

325

Kocich 7/3, Ratkovský 4/1, Bosák 3

Ilić, Grulich - Ratkovský, Kocich, Živanov, Flajsar R., Erbes, Strack, Burget, Kikanović, Žvak, Janda, Kolečkář, Stein, Zahradníček, Bosák

Televizní utkání mezi Novým Veselím a házenkáři Králova Pole skončil remízou 19:19.

Souboj tabulkových sousedů, kteří měli před utkáním shodně po deseti bodech, byl už od počátku velmi vyrovnaný. Skóre televizního zápasu ČT sport se přelévalo ze strany na stranu. Za stavu 3:3 gólman Kéniku Živo Ilić vychytal v trháku Roberta Halíčka a Kénik se utrhl do tříbrankového vedení. Povedenou šňůrou ale Jiří Gregorovič srovnával na 10:10. V poločase nakonec ztrácel celek z Vysočiny jeden gól.

Nové Veselí však mělo po přestávce skvělý vstup. Marian Hajko ve 40. minutě navyšoval na 14:12. Brno si však třígólovou sérii vzalo náskok zpět. Zbytek utkání se oba celky opět přetahovaly o těsné vedení. V duelu nepadalo moc gólů a rozhodovala každá maličkost. V 54. minutě za stavu 17:17 vyfasoval hostující Matouš Kolečkář dokonce modrou kartu. Veselí ale přesilovku využilo jen jediným gólem, poté Jakub Bosák a Martinem Kocichem poslali Královo Pole do vedení 19:18. Domácí ještě měli na vyrovnání dvě a půl minuty, poslední gól si však schovali až na devět sekund před koncem. Luboš Bartůněk se z levého křídla dokázal prosadit a přisoudil duelu remízu 19:19.