Petržala, Votava - Vojtela, Sviták, Březina F., Bolehovský, Rumian, Krušberský, Dokoupil, Křístek, Rakouský J., Hlinka, Březina M., Moravčík, Rakouský M., Šůstek

120

Kocich 7/3, Stein 3, Burget 2

Ilić, Grulich - Flajsar, Bosák, Ratkovský, Václav, Kikanović, Kolečkář, Kocich, Stein, Burget, Zahradníček, Janda, Žvak, Strack

Utkání v Praze Kénik bohužel prohrává 26:21.

Úvod zápasu byl hodně ospalý. První gól padl až po dvou minutách, na začátku 5. minuty panoval teprve stav 2:0. Pak se oba týmy rozehrály. Ve 23. minutě už bylo skóre jen o jednu branku pro domácí Duklu. Kénik se dotáhl, ovšem v posledních sedmi minutách už přidal jen jediný gól a poločas prohrál 10:13.

Podobný začátek měla i druhá půle, za deset minut padlo jen šest branek. Ve 42. minutě už ale hosté slavili, kanonýr Martin Kocich totiž ze sedmičky srovnal na 15:15, čímž se stal prvním letošním stogólovým střelcem soutěže. Jenže Dukla si vedení vzala čtyřmi góly za sebou zpět. Po 50. minutě domácí hráli s velkou lehkostí a postupně svůj náskok navyšovali a navyšovali. Utkání nakonec vyhráli o pět branek 26:21.

Příští utkání čeká Kénik v sobotu 26.11.2022, kdy na domácí palubovce od 17 hodin přivítá Talent Tým Plzeňského kraje.