Juráš, Tabara, Vyorálek - Halama, Pinkas, Zamarski, Ševčík, Polášek, Klein, Andrš, Dořičák, Fulneček, Ciboran, Padalík, Dolák, Piwko

4/3 – 7/7

68

Kocich 18/7, Kolečkář 5, Ratkovský 4

Ilić, Grulich - Ratkovský, Kocich, Flajsar, Strack, Burget, Kolečkář, Stein, Zahradníček, Bosák

Poslední ligové utkání roku 2022 jsme zvládli na jedničku a do zimní pauzy jdeme z 10.místa se ztrátou 2 bodů na play-off příčky.

Kénik dorazil do Hranic jen v jedenácti hráčích. Prvních deset minut se hrála vyrovnaná házená. Vše se zlomilo od 11. minuty, kdy domácí Miroslav Halama a Jakub Padalík neproměnili dvě sedmičky po sobě. Na druhé straně soupeř skóroval třikrát po sobě a dostal se do náskoku. Ten po timeoutu vylepšil během 19. až 26. minuty, kdy vsítil sedm branek, zatímco Cementu povolil jen jedinou. Poločas skončil 10:20 z pohledu domácích.

V druhé části Martin Kocich rozbalil svou show naplno. Prvních pět branek Brna padlo na jeho triko. Hranicím se ovšem dařilo odpovídat. Ve 41. minutě viděl červenou kartu za třetí vyloučení domácí Jakub Padalík. Po ní sice Cement dvakrát snížil, ale jeho manko se po chvíli znovu navýšilo. Kocich od 49. minuty skóroval ještě pětkrát a v zápase si připsal neskutečných osmnáct branek. Na finálních 35:22 uzavřel Matouš Kolečkář.

Martin Kocich si svými 18 góly upevnil první místo v tabulce střelců!

Děkujeme všem našim fanouškům, kteří nás přijeli do Hranic podpořit a těšíme se na stejnou podporu v roce 2023!