Mokroš, Galia - Růža, Košťálek, Prašivka, Živanov, Patzel, Plaček, Užek, Harabiš, Solák, Skalický, Široký, Nantl, Ptáčník, Franc

0 – 2/2

884

Matsuoka 7, Vukićević 5/2, Kocich 3

Pyško, Furman - Matsuoka, Kocich, Huska, Ratkovský, Tóth, Flajsar, Kukulovski, Žvak, Stein, Zahradníček, Bosák, Vukićević

Domácí Baník na nic nečekal a do utkání vlétl velmi aktivně. Již ve dvanácté minutě vedl 9:3, svůj náskok navíc umocnil povedenou sérií čtyř tref v řadě na konci poločasu. Ve druhé půlhodině hry domácí kontrolovali svůj gólový polštář až do samotného závěru.

Zajímavost zápasu: Karvinští neměli k dispozici v celém utkání ani jeden sedmimetrový hod. Na druhé straně Jihomoravané proměnili ve druhé půli oba své pokusy.

Nejlepší střelec: Brněnský Hiroki Matsuoka své gólové příděly neustále vylepšuje, po pěti trefách se Strakonicemi skóroval proti Baníku hned sedmkrát.

Co výsledek znamená: Karviná zůstává stále neporažena, po šesti zápasech má na kontě šest výher a drží se na čele extraligové tabulky. Brno připisuje po porážce s Kopřivnicí svou druhou prohru v sezoně.