Schams, Štohanzl Martin - Flajsar, Veselý, Halíček, Dodica, Bartůněk, Melichar, Parolly, Burzanović, Štohanzl Martin, Gregorovič, Tomášek, Hajčman, Ptáčník

4/4 - 5/5

bude doplněno

Kikanović 9, Arsenić 8/6, Zahradníček 4

Chmela, Bavlnka - Ratkovský, Kocich, Došen, Živanov, Flajsar, Arsenić, Strack, Kikanović, Žvak, Kolečkář, Zahradníček, Bosák

Na horké půdě Nového Veselí remizujeme 30:30, nic to ale nemění na tom, že díky výsledku prvního utkání postupujeme do bojů o páté místo.

O páté místo si zahraje Brno, které uhájilo v odvetě s Novým Veselím náskok z prvního duelu. Hosté do utkání vstoupili lépe a od začátku se drželi ve vedení, kouč domácích Peter Kostka si vzal ve 12. minutě time-out, ovšem následující branky Adama Ptáčníka a Jakuba Flajsara dokázalo Brno překonat třígólovou šňůrou. I tak se Sokol díky dobrému finiši dokázal dotáhnout, po poločase vedli hosté jen o jednu branku, kterou vstřelil devět vteřin před koncem poločasu Jakub Bosák.

Zkraje druhé půle bylo Brno však úspěšnější, ve 49. minutě zvyšoval Nikola Arsenić ze sedmičky už na 21:17. Čtyřbrankové vedení nakonec nevydrželo, Sokol ho začal mazat po dalším time-outu čtvrt hodiny před koncem. Prosadili se Flajsar, Jiří Gregorovič i Robert Halíček. Pak si vzal navíc slovo Flajsar, jenž během čtyř minut nasázel tři branky. Tahanice pokračovala až do posledních chvil, poté, co se Sokol dostal pět minut před koncem do vedení Roman Dodica, zachraňoval remízu 27 vteřin před koncem Luka Kikanovič – 30:30.