S pohárovou Evropou se loučíme domácím vítězstvím!

Pyško, Furman - Bosák, Kukulevski, Zahradníček, Matsuoka, Vukićević, Stein, Mahušek, Kocich, Burget, Janda, Tóth, Flajsar, Kasal, Kolečkář

2/3 - 0/2

410

Grujič 6, Ombasa 6, Memič 4

Cordalija, Mutapcic, Trapara - Šestan, Tahirovic, Djapo, Kadric, Omanovic, Žulfič, Jelacic, Burić, Cabaravdic, Baraković, Memič, Ombasa, Grujič

Dnešní vítězství bohužel k postupu nestačilo, ale i tak odcházíme se vztyčenou hlavou! V Evropě jsme doma neprohráli a navíc jsme posbírali spoustu zkušeností, které chceme zúročit v domácí lize.

Házenkáři Králova Pole vstoupili do utkání velmi dobře a rychle vedli 4:0, poté následovala série hostujícího týmu, která vedla ke snížení na kontakt jedné branky. Domácí však ukázali, že neskládají zbraně a do poločasu šli s vedením o čtyři branky!

Druhý poločas však domácímu týmu chyběla rotace kádru a hosté, i přes výhru Kéniku, postupují do osmifinále EHF European Cupu.

Zajímavost utkání: Kénik udržel v pohárové Evropě i potřetí domácí neporazitelnost! Na postup to dnes bohužel nestačilo.

Nejlepší střelec: Domácí křídelní Jakub Bosák byl se šesti góly nejlepším střelcem utkání na domácí straně. Na straně hostí se šesti góly blýskl Nikola Grujič.

Co výsledek znamená: Výsledek znamená, že se Kénik navzdory výhře nad bosenským vícemistrem loučí s EHF European Cupem.

Děkujeme všem, co nás během našeho evropského podzimu podporovali, bez vás by to nešlo!

Další zápas odehrajeme přesně za týden, kdy nás čeká zápas v Novém Veselí. Budeme rádi, když nás přijedete na Vysočinu povzbudit!