Mokroš, Košťálek, Brychlec - Růža, Prašivka, Živanov, Patzel, Plaček, Fulnek, Užek, Harabiš, Solák, Skalický, Široký, Nantl, Franc

984

Kocich 4, Kukulovski 4, Stein 4/2

Pyško, Furman - Kocich, Tóth, Flajsar, Erbes, Burget, Kukulovski, Strack, Janda, Kasal, Kolečkář, Stein, Bosák, Vukićević

V pátek budeme doma odvracet první mečbol Karviné.

První poločas druhého čtvrtfinálového utkání se nesl v opatrném a vyrovnaném duchu. Ani jedno z mužstev se nedostalo do výraznějšího trháku. Brněnský Jakub Tóth vyrovnával po sedmnácti minutách teprve na 5:5. V závěrečné pětiminutovce prvního dějství se podařilo odskočit Kéniku a jako odměna pro něj bylo poločasové vedení 11:9. S tím se však Baník nehodlal smířit a po deseti minutách druhé půle vedl po brance Matěje Nantla 17:15. Když se necelých sedm minut před koncem prosadil Jonáš Patzel a upravoval na 23:18, Karviná už držela vedení pevně v rukách.

Zajímavost: Brno se prezentovalo oproti prvnímu utkání zlepšeným výkonem a přestřílelo Karvinou v první půli o dvě branky.

Nejlepší střelec: Křídelník Denis Harabiš nastřílel do sítě Brna potřetí za sebou šest branek a překonal metu sta nastřílených gólů v sezoně.

Co výsledek znamená? Karviná zvítězila v obou domácích zápasech a do Brna může jet s čistou hlavou. Baník zkusí ukončit sérii již v pátek.