Petržala, Votava - Vojtela, Duda, Březina, Bolehovský, Erebai, Krušberský, Dokoupil, Křístek, Rakouský J., Hlinka, Tonar, Moravčík, Rakouský M., Hrubý

2/3 - 1/2

122

Stein 3, Flajsar 3/1, Kukulovski 3

Pyško, Furman - Kocich, Tóth, Flajsar, Erbes, Burget, Kukulovski, Čorić, Janda, Kasal, Kolečkář, Stein, Bosák, Vukićević

I přes prohru, na palubovce pražské Dukly, sezónu zakončujeme na 5.místě Chance extraligy!

Kénik naskočil do utkání famózně a zejména díky poctivé práci směrem dozadu, kdy Dukle za první půlhodinu povolil jen osm branek, odcházel do kabin s osmigólovým vedením. Ve druhé půli byl však k vidění zcela odlišný obrázek hry, domácí se neustále tlačili do zakončení, zatímco se Brnu nedařilo prosadit. Pražané sice zvítězili o pět branek, v konečném součtu s prvním zápasem má však navrch Kénik.

Zajímavost zápasu: Dva zcela rozdílné poločasy. V tom prvním nasázela Dukla osm branek, zatímco Kénik šestnáct. Po příchodu ze šaten se role prohodily a Pražané se trefili hned dvacetkrát, Jihomoravané zase pouze sedmkrát.

Nejlepší střelec: Duklu táhl se šesti trefami Jiří Dokoupil, v dresu Brna se hned šest hráčů srovnalo na třech gólech.

Co výsledek znamená: V konečném součtu i porážka o pět branek Brnu stačila. Kénik totiž se skóre 56:54 Duklu v sérii poráží a v Chance Extralize bere konečné páté místo.

Děkujeme všem fanouškům, kteří nás přijeli do Prahy podpořit a vytvořili nám domácí kulisu.