Herajt, Šmíd - Vinkelhöfer, Nejdl, Douda, Šindelář, Stehlík, Linhart, Šafránek, Tonar, Režnický, Korbel, Kaplan, Chmelík

4/2 – 1/0

950

Arsenić 6, Žvak 4, Kocich 2

Chmela, Pšenica – Horut, Živanov, Flajsar, Sekulić, Arsenić, Jezdimirović, Burget, Strack, Žvak, Kolečkář, Stein, Zahradníček, Bosák

Především kvůli nepovedené druhé půli prohráváme v Plzni větším rozdílem a vracíme se do Brna bez bodů.

Poslední víkendové utkání otevřel brněnský Erik Žvak, po něm vyrovnal Tomáš Nejdl. Spolu s ním byl při chuti také Jakub Douda a společně se tito dva hráči postarali o prvních pět gólů svého týmu. Do trháku se ale domácím nedařilo dostat, rovněž hráči z Brna nacházeli cesty ke skórování a drželi se pouhý jeden gól za Plzní. V závěrečné desetiminutovce dokonce Martin Kocich vyrovnal na 12:12. Naštěstí pro domácí fanoušky, hráči Talentu vybojovali zpět ve svůj prospěch alespoň tříbrankové vedení. Hned na začátku druhé půle se dvakrát za sebou prosadil Nikola Jezdimirovic, načež ale přišla gólová smršť Plzně, na které se podíleli například Ondřej Šafránek či Jan Stehlík. Dvacet minut před koncem zápasu vedli domácí 21:14. Brno několikrát snížilo, o góly se dělili Nikola Arsenić a Erik Žvak, Talent už ale drama připustit nechtěl. Šest minut před koncem zápasu se Plzeň dostala do desetibrankovému vedení, které zařídil Matek Korbel, jenž byl zároveň u posledního gólu celého utkání.