Vyorálek, Juráš, Tabara - Pinkas, Třeštík, Kučera, Klus, Ševčík, Polášek, Kubeša, Pelák, Korger, Dořičák, Filon, Znišťal, Piwko

1/1 – 6/3

89

Kukulovski 9, Bosák 5, Mahušek 2/2

Pyško, Furman - Mahušek, Matsuoka, Huska, Tóth, Flajsar, Erbes, Kukulovski, Flajšinger, Janda, Kolečkář, Stein, Zahradníček, Bosák, Vukićević

Brno naskočilo do utkání v roli favorita, kterou ze začátku plnilo. V 16. minutě se ujalo čtyřbrankového vedení, jenže následně se do konce poločasu prosadilo už jen čtyřikrát, zatímco Hranice nasázely deset gólů. Ve druhé půli drželi domácí své vedení až do samotného konce a nakonec slavili výhru 29:25.

Zajímavost utkání: Kénik vstřelil od začátku sezony méně gólů pouze jednou, a to na palubovce mistrovské Plzně.

Nejlepší střelci: Domácí rozprostřeli ofenzivní povinnosti na více hráčů, vyčníval pouze šestigólový Marek Třeštík. Většinu útočných akcí Brna zase zakončoval Dejan Kukulovski, jenž zapsal devět tref.

Co výsledek znamená: Jedenácté Hranice potřetí v sezoně vítězí a stahují ztrátu na Jičín. Třetí Brno zaváhalo v boji o vedoucí příčky a na druhou Karvinou ztrácí už pět bodů.