Doma s Lovosicemi jsme uhájili třetí místo

Pyško, Furman - Matsuoka, Kocich, Huska, Tóth, Flajsar, Erbes, Kukulovski, Strack, Janda, Kolečkář, Stein, Zahradníček, Bosák, Vukićević

0/0 - 5/6

315

Chotěborský 5/5, Kupa 4, Motl 4

Adamík, Günl - Holubec, Ouředník, Pokorný, Kupa, Chotěborský, Motl, Trkovský, Vojíř, Horák, Stach, Heřmanovský, Mizera

Po velmi dobrém výkonu jsme porazili Lovosice a uhájili jsme třetí místo, na kterém nyní máme tříbodový náskok.

Brno se s Lovosicemi ze začátku neustále přetahovalo o vedení, na konci poločasu se odcházelo do šaten za stavu 13:12 pro domácí. Kénik zabral v úvodu druhé půle a dostal se po tříbrankové sérii do pětigólového vedení, které sice Lovosice neúprosně stahovaly, na vyrovnání jim však chyběl čas.

Zajímavost zápasu: Hosté postavili na sedmimetrové hody jen dva hráče. Poté, co nedokázal Jan Kupa proměnit svůj pokus, se Pavel Chotěborský trefil ze zbývajících pěti sedmiček každou.

Nejlepší střelec: Na domácí straně válela zahraniční dvojice Dejan Kukulovski a Luka Vukićević. Dohromady se oba hráči zasloužili téměř o polovinu všech zásahů Kéniku, tedy 12 branek.

Co výsledek znamená: V přímém souboji o třetí místo uspělo Brno, díky čemuž si před Lovosicemi vypracovalo už tříbodový náskok.