Kénik prohrál po zvláštním průběhu v Jičíně

1:5

4/4 - 1/0

510

Hlípala 8, Stein 6, Horut 3

B R N O - Brněnští házenkáři neudrželi vedení 9:7 a po prapodivném průběhu prohráli v Jičíně.

Vyrovnaný úvod utkání nasvědčoval tomu, že se na jičínské palubovce střetli dva tabulkoví sousedé. S přibývajícími minutami se do vedení dostali hosté, kteří využívali špatného výkonu Jičínských zejména v přechodové fázi. Z toho důvodu odcházeli domácí házenkáři v poločasové přestávce do šaten s dvoubrankovým mankem (7:9). Po změně stran nastalo ve hře jičínských házenkářů mírné zlepšení, které znamenalo otočení skóre ve prospěch domácích. Závěr utkání byl opět velmi vyrovnaný a bojovalo se až do samotného konce. Hráči jičínského Ronalu se štěstím vybojovali první domácí výhru a důležité dva body do tabulky.

Ohlasy

Ivo Vávra: "Gratuluji domácím k výhře a k zisku dvou bodů. Více k tomu nemám co říct."